DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 3/8" 40 cm
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 3/8" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 3/8" 40 cm3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa pri vytváraní vodovodných a vykurovacích zariadení. Je tiež ideálny pre chladiace a klimatizačné konštrukcie, takže je mimoriadne funkčný. Pomocou neho môžete nainštalovať armatúry, filtre, vodomer, čerpadlo alebo hydrofór. Vďaka odolnosti voči mechanickému poškodeniu zostane dlho v perfektnom stave.
Vlastnosti a výhody
Hadica sa bude hodiť v každej domácnosti - je určená na montáž armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel či hydrofórov, takže je obzvlášť funkčná. Je ideálny pre vodné, vykurovacie a tlakové, ako aj chladiace a klimatizačné inštalácie, takže si ho jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Prvok zostane v perfektnom stave po dlhú dobu, pretože je vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM - materiálov odolných voči mechanickému poškodeniu. Gumové tesnenie navyše minimalizuje riziko úniku distribuovaných plynov do miestností. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, čo vám umožňuje ľahko si vybrať model, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191604 |

1850 + recenzí








