DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 100 cm
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 100 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 100 cm3-7 dní16,11 €13,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa pri vytváraní vodovodných, tlakových, vykurovacích, klimatizačných a chladiacich inštalácií, takže bude užitočná vo väčšine domácností. Pomocou nej jednoducho nainštalujete armatúry, filtre, vodomery, čerpadlá alebo hydrofóry. Prvok vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM zostane v perfektnom stave po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hadica je užitočná pri vytváraní vodovodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných inštalácií. Výrobok používajú nielen odborníci, ale aj ľudia, ktorí samostatne vykonávajú drobné opravy vo svojich domoch. Prvok je mimoriadne funkčný, pretože je ideálny pre montáž armatúr aj filtrov, vodomerov, čerpadiel alebo hydrofórov. Predmet vyrobený z mosadze, nerezovej ocele a EPDM slúži svojmu účelu perfektne po dlhú dobu. Hadica má matice vybavené gumovým tesnením, ktoré zaisťuje výbornú tesnosť - zabraňuje úniku rozvádzaného vzduchu alebo úniku prepravovanej kvapaliny.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191109 |

1850 + recenzí








