DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 60 cm
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 60 cm3-7 dní13,30 €10,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa na inštaláciu armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov - bude užitočná nielen doma, ale aj v nákupnom stredisku alebo kancelárskej budove. Funkčný prvok sa využíva nielen pri vytváraní vodovodných inštalácií, ale aj vykurovacích, tlakových, chladiacich či klimatizačných systémov.
Vlastnosti a výhody
Hadica bude užitočná vo väčšine domácností, pretože je určená na správnu inštaláciu armatúr. Je tiež ideálny na inštaláciu filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov, takže je mimoriadne funkčný. Produkt si môžete úspešne prispôsobiť svojim potrebám, pretože sa často používa vo vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných konštrukciách. Vnútorná trubica je vyrobená z netoxickej gumy EPDM, vďaka čomu je distribuovaná voda vhodná na konzumáciu. Nerezové opletenie zaisťuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu a korózii. Produkt inštalujú špecialisti aj bežní kutilovia vykonávajúci drobné opravy.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191086 |

1850 + recenzí








