DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Gigante Š3/4" x Š3/4" 40 cm
Hadica Industrias Mateu Gigante Š3/4" x Š3/4" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Gigante Š3/4" x Š3/4" 40 cm3-7 dní17,78 €14,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadicu Gigante s jednoduchou konštrukciou si môžete jednoducho nainštalovať sami. Výrobok je určený pre chladiace a vykurovacie zariadenia, ako sú klimatizácie alebo pece. Hadica je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a vybavená 2 pevnými tesneniami, ktoré sa nepoškodia teplotou, zaisťujú tesnosť.
Vlastnosti a výhody
Hadica Gigante je produkt určený pre vykurovacie a chladiace zariadenia: radiátory, kachle a klimatizácie. Jeho jednoduchá konštrukcia umožňuje rýchlu inštaláciu do zariadenia. Inštalácia nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje ani zručnosti, takže ju zvládnete bez problémov. Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je chránená proti korózii. Navyše je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Prvok je tiež úplne bezpečný - je vybavený 2 tesneniami, ktoré zabraňujú úniku vody. Okrem toho netoxické materiály použité v spojovacom prvku negatívne neovplyvňujú používateľa a životné prostredie. Vďaka tomu môžete prípravok bez obáv používať.
- Netoxický; Nehrdzavejúci; Odolnosť voči kontaktu s glykolom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 19 mm |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) a nehrdzavejúca oceľ |
| Popis vnútornej vrstvy | Vnútorná rúrka vyrobená z EPDM gumy |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313194032 |

1850 + recenzí








