DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Gigante W1/2" x W3/4" 60 cm
Hadica Industrias Mateu Gigante W1/2" x W3/4" 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Gigante W1/2" x W3/4" 60 cm3-7 dní18,80 €15,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadicu Gigante je možné použiť v každodenných zariadeniach. Jeho jednoduchá konštrukcia zaisťuje rýchlu inštaláciu bez použitia zbytočných nástrojov. Produkt má univerzálne veľkosti. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je odolný voči vysokým teplotám. Tesnenia použité v hadici zabraňujú úniku plynu alebo kvapaliny. Je vhodný na každodenné použitie.
Vlastnosti a výhody
Nerezová hadica na vodu s jednoduchou konštrukciou zaistí jednoduchú inštaláciu. Jeho použitie je ideálne pre zariadenia ako radiátory, klimatizácie a sporáky. Vďaka univerzálnym veľkostiam sa nemusíte báť, či sadne vášmu zariadeniu. Výrobok je odolný voči vysokým teplotám a jeho tesnenia neprepúšťajú vodu. To vám dáva pocit bezpečia pri jeho používaní. Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže si môžete byť istí, že jeho dlhodobé používanie neovplyvní jeho kvalitu a funkčnosť. Materiály použité na výrobu hadice sú úplne netoxické, čo negatívne neovplyvňuje vaše zdravie a pohodu.
- Netoxický; Nehrdzavejúci; Odolnosť voči kontaktu s glykolom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 19 mm |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) a nehrdzavejúca oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313194131 |

1850 + recenzí








