DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Gigante W1/2" x W3/4" 80 cm
Hadica Industrias Mateu Gigante W1/2" x W3/4" 80 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Gigante W1/2" x W3/4" 80 cm3-7 dní20,83 €16,94 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica je určená pre zariadenia používané každý deň vo vašej domácnosti alebo na pracovisku. Je to veľmi dobré riešenie pre domácich majstrov a každého, kto chce zlepšiť prevádzku svojich kachlí, radiátorov alebo klimatizácií. Nerezová oceľ a netoxické materiály použité pri jeho výrobe majú pozitívny vplyv na jeho prevádzku. Inštalácia hadice je jednoduchá a nevyžaduje špeciálne zručnosti.
Vlastnosti a výhody
Hadica Gigante je praktický a potrebný produkt pre správne fungovanie domáceho a kancelárskeho vybavenia. Jeho použitie funguje dobre vo všetkých podmienkach vďaka malým a šikovným rozmerom. Hadica je navyše vybavená 2 tesneniami, ktoré uľahčujú jej používanie. Správnu inštaláciu zvládne takmer každý. Výrobok bol navrhnutý s ohľadom na vysoké bezpečnostné štandardy. Nerezová oceľ, odolnosť voči vysokým teplotám a netoxicita materiálu zaručujú dlhú, bezporuchovú prevádzku tohto produktu. Po pripojení hadice budú ohrievače, klimatizácie a pece fungovať efektívne. Prvok vám bude slúžiť dlhé roky bez nutnosti pravidelnej kontroly jeho stavu.
- Netoxický; Nehrdzavejúci; Odolnosť voči kontaktu s glykolom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 19 mm |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) a nehrdzavejúca oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313194148 |

1850 + recenzí








