DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica koleno C1/2" W1/2" 40 cm
Hadica koleno C1/2" W1/2" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica koleno C1/2" W1/2" 40 cm3-7 dní14,73 €11,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica na koleno sa určite bude hodiť pri vytváraní rôznych inštalácií - s jej pomocou jednoducho nainštalujete hydrofór alebo vodomer. Výrobok sa vyznačuje jednoduchou konštrukciou, ktorá umožňuje jeho montáž aj začínajúcemu kutilovi. Prvok je vybavený gumovými tesneniami, ktoré zabraňujú jeho úniku.
Vlastnosti a výhody
Praktickú hadicu využijete pri inštalácii rôznych inštalácií vo vašej domácnosti. Pre svoju tesnosť je prvok ideálny na rozvod tekutín. Na jej koncoch sú gumové tesnenia, ktoré zaisťujú, že hadica počas používania nepreteká. Správna montáž výrobku si nevyžaduje použitie príliš komplikovaného náradia a úspešne ju zvládne aj začiatočník, ktorý s týmto typom práce nemá žiadne skúsenosti. Vďaka použitiu odolných materiálov je možné prvok používať dlhodobo bez obáv zo straty svojich vlastností. Hadica má oceľové opletenie, ktoré je odolné voči korozívnym účinkom vlhkosti, čo jej umožňuje zachovať si estetický vzhľad po celé roky.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313195022 |

1850 + recenzí









