DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadicový navijak Fiskars L 1/2" 30 m
Hadicový navijak Fiskars L 1/2" 30 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadicový navijak Fiskars L 1/2" 30 m3-7 dní144,95 €117,85 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bubon s hadicou |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka (m) | 0,4 m |
| Dĺžka hadice (m) | 30 m |
| Priemer hadice | 13 mm |
| Priemer hadice (imperiálny) | ½" |
| séria | Pevné |
| Typ bubna | Manuálny |
| Typ rukoväte | Výškovo nastaviteľná rukoväť |
| počet položiek | 1 |
| Počet nastavení spreja | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 0 °C |
| Názov/číslo modelu | Hadicový navijak L, 30 m |
| Neobsahuje ftaláty | Neobsahuje ftaláty |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Odolný voči hrdzi | Žiadna odolnosť proti hrdzi |
| Zahrnuté | 1 x 1/2" zliatinový konektor, 3 x 1/2" priechodný konektor, 30 m 1/2" hadica, 1/2" pripojovacia hadica 1,5 m, striekacia pištoľ, navijak na vozíku, adaptér umožňujúci kropenie, univerzálne pripojenie kohútika |
| Hmotnosť produktu | 6750 g |
| Odolnosť | Na ľahkú prácu |
| S kolesami | S kolesami |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | čierna a oranžová |
| Materiál rukoväte | hliník |
| Materiál hadice | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Materiál | Plastové |
| Vhodný tvar hadice | Okrúhly |
| Kód produktu | 6411501510174 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí










