DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- Halogénové žiarovky
- Halogénová žiarovka do rúry Philips T22 15 W E14 2 ks.
Halogénová žiarovka do rúry Philips T22 15 W E14 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Halogénová žiarovka do rúry Philips T22 15 W E14 2 ks.3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Halogénová žiarovka do rúry Philips T22 je odolná voči vysokým teplotám. Vďaka tomu bude výrobok ideálny pre kuchynské spotrebiče. Osvetlenie vám umožní kontrolovať proces prípravy jedla. Žiarovka vyžaruje teplé svetlo. Vyznačuje sa dlhou životnosťou. Inštalácia žiarovky pre vás nebude náročná
Vlastnosti a výhody
Halogénová žiarovka do rúry Philips T22 15 W E14, 2 ks, vám umožní vymeniť použitý svetelný zdroj svojpomocne. Produkt nespôsobí žiadne ťažkosti pri inštalácii. Vďaka nemu bude možné opäť kontrolovať proces prípravy jedla. Zabudnete na problém, že pokrm zostane v rúre príliš dlho. Výrobok je odolný voči vysokým teplotám. Dokonale sa vyrovná s podmienkami v zariadení. Halogénová žiarovka do rúry Philips T22 E14 okamžite vydáva plne intenzívne svetlo s teplou farbou. Produkt série Appliance sa vyznačuje veľkým počtom cyklov zapnutia/vypnutia. Je možné stlmiť svetlo. Viac žiaroviek Philips nájdete v našom sortimente
- Životnosť 1000 h
- Možnosť stmievania
- Odolnosť do 300°C
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | nastaviť |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 22 mm |
| Hrúbka produktu | 22 mm |
| Uhol lúča | 360° |
| Priemer produktu | 22 mm |
| Výška produktu | 49 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| séria | Spotrebič |
| Typ žiarovky | Do zariadení |
| Spínacie cykly | 4000 |
| Čas zahrievania | 0 s |
| Čas zahrievania (60%) | Okamžitý plný jas svetla |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Energetická trieda | E |
| Kompatibilita so stmievačmi | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| kWh za 1000 hodín použitím | 16 kWh |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 85lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 15,4 W |
| Maximálna prevádzková teplota | 300 °C |
| Ekvivalentný výkon | 25 W |
| Výkon vo wattoch | 15,4 W |
| Výstupný výkon | 240 W |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Napätie | 240 V |
| Kód produktu | 8719514334557 |

1850 + recenzí









