DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Hlavné potrubie 1/2'' 25 m
Hlavné potrubie 1/2'' 25 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hlavné potrubie 1/2'' 25 m3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak si chcete užiť krásnu a udržiavanú záhradu, môžu vám pomôcť nadzemné alebo podzemné zavlažovacie systémy. Je však potrebné zabezpečiť, aby boli správne vybavené, aby mohli správne fungovať. Hlavná rúrka je vyrobená z polyetylénu a plastu, vďaka čomu je vysoko odolná voči teplotným zmenám. V predajniach Castorama na vás čaká široká ponuka zavlažovacích systémov.
Vlastnosti a výhody
Nadzemné alebo podzemné zavlažovacie systémy musia byť riadne vybavené. Hlavné potrubie série Rainjet je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov vrátane polyetylénu a plastu. Vďaka tomu je prvok vysoko odolný voči mrazu a extrémnym teplotným rozdielom. Jeho povrch je navyše chránený, aby sa na ňom neusadzovali riasy. Navyše je odolný voči UV žiareniu. Nevybledne ani vplyvom slnečného žiarenia, ani nestráca svoje výborné technické parametre. Hlavné potrubie vám umožní vybudovať zavlažovací systém vhodný pre rastliny, ktoré pestujete. V ponuke predajní Castorama sme pre Vás pripravili široký sortiment závlahových systémov. Nájdete tu aj všetko potrebné záhradnícke príslušenstvo. Skontrolujte, ktoré produkty budú fungovať vo vašej záhrade.
- Mrazuvzdornosť
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- 1/2″ (13-16 mm) rúrka pre hlavné vedenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Potrubie na inštaláciu vody |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 25 000 mm |
| Hrúbka potrubia | 3 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Kód produktu | 8000625903658 |

1850 + recenzí











