DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Svetlá a baterky
- Hliníková nabíjateľná baterka Stanley 600 lm
Hliníková nabíjateľná baterka Stanley 600 lm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hliníková nabíjateľná baterka Stanley 600 lm3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hliníková nabíjateľná baterka Stanley je pohodlným a praktickým riešením. Praktická baterka je ideálna pre použitie v domácnosti, dielni a garáži. Model bol vytvorený pomocou LED technológie. Baterka vyžaruje silné svetlo 600 lúmenov a má dosah až 200 m. Vďaka hliníkovému krytu je baterka veľmi odolná.
Vlastnosti a výhody
Hliníková 600 lm nabíjacia baterka Stanley sa bude hodiť v každej domácnosti. Pohodlný a šikovný model je nenahraditeľný v núdzových situáciách aj pri každodennom používaní. Baterka sa vám bude hodiť pri nečakanom výpadku prúdu. Pomôže osvetliť ťažko dostupné miesta. Poslúži aj pri menších opravách. Vďaka hliníkovému krytu je baterka odolná. LED technológia použitá v modeli produkuje svetlo s výkonom až 600 lumenov. Veľký dosah baterky umožňuje osvetliť plochu až 200 m. Dobíjacie napájanie eliminuje potrebu kupovať batérie. Samotné nabíjanie je veľmi jednoduché a pohodlné. Na hliníkovú baterku Stanley sa vzťahuje dvojročná záruka. V našej ponuke nájdete aj iné modely bateriek.
- Vďaka svojim malým rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka
- Výrobok je vyrobený z kvalitného, odolného hliníka
- Možnosť nabíjania cez ľubovoľný USB výstup a použitie ako powerbanka na nabíjanie telefónu v prípade potreby
- Dosah 200 m
- 600 lumenov
- Hliníkové puzdro
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Baterka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Stanley |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Priemer šošovky | 28 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Svetelný rozsah | 200 m |
| Štandardné | EN 55015:2013/A1, EN 61547:2009 |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Typ prepínača | Zapnúť/vypnúť |
| Typ žiarovky | Čip |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérie/nabíjateľnej batérie |
| Trvanie prevádzky v režime vysokej intenzity | 2 hodiny |
| Doba nabíjania | 4 hodiny |
| Doba nabíjania batérie | 4 hodiny |
| Prevádzková doba pri napájaní z batérie | 2 hodiny |
| Funkcie | Režimy: silné svetlo - slabé svetlo - blikanie; možnosť nabíjania |
| Počet LED diód | 1 LED |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 600lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 5 W |
| Nabíjateľné | Nabíjateľné |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Napätie | 3,7 V |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 6939684853814 |

1850 + recenzí











