DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Svetlá a baterky
- Hliníková vodotesná baterka Stanley 200 lm 4 x AAA
Hliníková vodotesná baterka Stanley 200 lm 4 x AAA
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hliníková vodotesná baterka Stanley 200 lm 4 x AAA3-7 dní34,06 €27,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hliníková vodotesná baterka Stanley je moderné zariadenie využívajúce technológiu LED svetla. Výkon 200 lúmenov a dosah 180 m umožňujú presné osvetlenie zvoleného priestoru. Táto hliníková baterka je odolná a vodotesná. Vďaka tomu sa dá úspešne použiť nielen v byte, dielni či garáži, ale aj vonku a na cestách.
Vlastnosti a výhody
Hliníková vodotesná baterka Stanley 200 lm 4 x AAA je zariadenie, do ktorého sa rozhodne oplatí investovať. Bude užitočné v byte, garáži a pivnici. Náhly výpadok prúdu doma, večerný výlet alebo oprava auta – baterka Stanley je ideálna pre každú situáciu. V prípade absencie externých svetelných zdrojov bude baterka nenahraditeľnou súčasťou výbavy. Model bude úspešne použitý na osvetlenie konkrétneho bodu. Je vhodný aj na osvetlenie väčšej plochy. Dosah baterky je 180m. LED svetelná technológia so silou 200 lumenov vám umožní dobre osvetliť vybrané miesto. Baterka je odolná vďaka hliníkovému krytu. Hliníková vodotesná baterka Stanley funguje na batérie LR03 AAA. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Baterku je ľahké vziať so sebou, pretože nezaberá veľa miesta
- Odolná gumená rukoväť sa pohodlne drží
- Výrobok je vyrobený z kvalitného, odolného hliníka
- Výrobok je vhodný na použitie v podmienkach vysokej vlhkosti
- Dosah 180 m
- 200 lumenov
- Hliníkové puzdro
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svetlomet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Stanley |
| Priemer šošovky | 20 mm |
| Šírka produktu | 115 mm |
| Výška produktu | 135 mm |
| Svetelný rozsah | 180 m |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Typ prepínača | Zapnúť/vypnúť |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérie/nabíjateľnej batérie |
| Počet LED diód | 1 LED |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 200lm |
| Nabíjateľné | Nie je možné dobíjanie |
| Napätie | 4,5 V |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 6939684853876 |

1850 + recenzí











