DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Hliníkové radiátory
- Hliníkový radiátor Armatura Kraków G350F/10
Hliníkový radiátor Armatura Kraków G350F/10
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hliníkový radiátor Armatura Kraków G350F/103-7 dní129,80 €105,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Radiátor sa bude hodiť v každej domácnosti. Umožňuje efektívne vykurovať váš byt, takže si teplo môžete užívať aj počas tuhej zimy. Je bielej farby, ktorá vyzerá skvele v tradičných aj moderných izbách. Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Radiátor vám umožní efektívne vykurovať miestnosti - takže bude užitočný v každej domácnosti. Vyznačuje sa jemnou bielou farbou, takže pôsobí výnimočne esteticky. Táto farba je univerzálna, takže radiátor ľahko skombinujete s prvkami v iných farbách. Jeho používaním si môžete užívať efektívne vykúrený interiér aj počas veľkých mrazov. Je vyrobený z hliníka, materiálu odolného voči škodlivým vplyvom vlhkosti a vysokej teploty – takže vám bude slúžiť dlho. Môžete si ho nainštalovať sami alebo využiť pomoc profesionála, ak nemáte skúsenosti s týmto typom práce. Naša ponuka obsahuje rôzne typy radiátorov, takže si úspešne vyberiete produkt, ktorý najlepšie splní vaše očakávania.
- Výkon 859 W
- Bočné pripojenie
- 20-ročná záruka
- Objem radiátora 2,2l/10 článkov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Výška produktu | 810 mm |
| Typ radiátora | Panelované |
| Hmotnosť produktu | 85,1 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kód produktu | 5907571790017 |

1850 + recenzí








