DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Hliníkové radiátory
- Hliníkový radiátor Armatura Kraków Premium antracit 10 prvkov
Hliníkový radiátor Armatura Kraków Premium antracit 10 prvkov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hliníkový radiátor Armatura Kraków Premium antracit 10 prvkov3-7 dní151,05 €122,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete zrekonštruovať vykurovací systém vo svojom byte? Vymeňte svoj starý radiátor za prezentovaný model - je vyrobený z hliníka a zostane dlho v pôvodnom stave. Produkt antracitovej farby dokonale zapadne do dizajnu moderného interiéru a umožní správnu izoláciu bytu aj počas tuhých zím.
Vlastnosti a výhody
Máte dojem, že váš svetlý radiátor neladí s usporiadaním miestnosti zariadenej v tmavých farbách? Vymeňte ho za ponúkaný model s farebným odtieňom – oproti grafitovej stene bude pôsobiť esteticky. Tento prvok vykurovacieho systému vám umožní efektívne vykurovať miestnosť po dlhú dobu – je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu. Bude to užitočné ako v byte, tak aj v kancelárii a kaviarni. Môžete si ho nainštalovať sami alebo využiť pomoc špecialistu, ak ste tento typ úlohy ešte nikdy nevykonávali. Hľadáte radiátor, ktorý vhodne zapadne do aranžmánu minimalistického interiéru? Prezentovaný model bude ako stvorený do modernej miestnosti! Pozrite si ponuku!
- Výkon 1114 W
- Bočné pripojenie
- 20-ročná záruka
- Dostupné farby: biela, antracit
- Objem radiátora 3 l/10 článkov
- Výkon (75/65/20°C): 1114 W
- Rozstup pripojenia: 500 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 805 mm |
| Výška produktu | 572 mm |
| séria | Prémiový antracit |
| Typ radiátora | Panelované |
| Maximálny pracovný tlak | 16 bar |
| Vykurovací výkon | 1114 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Hmotnosť produktu | 13,28 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5907571780902 |

1850 + recenzí









