DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Hliníkové radiátory
- Hliníkový radiátor KFA Armatura ADR 10 elements, čierny
Hliníkový radiátor KFA Armatura ADR 10 elements, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hliníkový radiátor KFA Armatura ADR 10 elements, čierny3-7 dní172,17 €139,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
10-prvkový čierny hliníkový radiátor KFA Armatura ADR je nielen výborným zdrojom tepla, ale aj štýlovým dekoratívnym prvkom, ktorý podčiarkne modernosť a individuálny charakter každého interiéru. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a zmyslu pre najmenšie detaily je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí oceňujú estetiku aj funkčnosť. Hliníkové radiátory KFA Armatura sú vyrobené zo zliatin hliníka, medi a kremíka a sú navyše chránené v procese anaforézy, ktorá pôsobí antikorózne. Vďaka tomu budú vyzerať dobre po veľmi dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
- Rýchlo vykúri miestnosť
- Funguje so všetkými inštaláciami, vrátane medených
- Odolný voči korózii
- Modulárna konštrukcia umožňuje jednoducho prispôsobiť vykurovací výkon každej miestnosti
- Moderný dizajn
- Dostupné v štyroch farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 16 rokov |
| Marka | KFA Armatura |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | 1½" |
| Šírka produktu | 805 mm |
| Výška produktu | 570 mm |
| séria | ADR |
| Maximálna prevádzková teplota | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 16 bar |
| Orientácia | Horizontálne |
| Parametre rozstupu potrubí | 500 |
| Umiestnenie predajne | Zo strany |
| Zahrnuté | Radiátor ADR, 10 článkov, manuál so záručným listom |
| Hmotnosť produktu | 12,3 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Nastaviteľné | Nie je možná žiadna úprava |
| Kód produktu | 5907571760829 |
Stiahnite si súbory PDF
Návod na inštaláciu
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











