DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Hliníkové radiátory
- Hliníkový radiátor KFA Armatura ADR 10 prvkov, grafit
Hliníkový radiátor KFA Armatura ADR 10 prvkov, grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hliníkový radiátor KFA Armatura ADR 10 prvkov, grafit3-7 dní172,17 €139,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
10-prvkový grafitový hliníkový radiátor KFA Armatura ADR je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a zmyslu pre najmenšie detaily vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí oceňujú estetiku aj funkčnosť. Hliníkové radiátory KFA Armatura sú vyrobené zo zliatin hliníka, medi a kremíka a sú navyše chránené v procese anaforézy, ktorá pôsobí antikorózne. Vďaka tomu budú vyzerať dobre po veľmi dlhú dobu. Hliníkové radiátory ponúkajú vďaka modulárnej konštrukcii slobodu pri výbere vhodného vykurovacieho výkonu. Môžete jednoducho nastaviť počet radiátorových článkov, aby ste zabezpečili optimálny vykurovací výkon pre každú miestnosť.
Vlastnosti a výhody
- Rýchlo vykúri miestnosť
- Funguje so všetkými inštaláciami, vrátane medených
- Odolný voči korózii
- Modulárna štruktúra umožňuje jednoducho prispôsobiť vykurovací výkon každej miestnosti
- Moderný dizajn
- Dostupné v štyroch farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 16 rokov |
| Marka | KFA Armatura |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | 1½" |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 805 mm |
| Výška produktu | 570 mm |
| séria | ADR |
| Maximálna prevádzková teplota | 95 °C |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Držiaky sa predávajú samostatne |
| Umiestnenie predajne | Zo strany |
| Zahrnuté | Radiátor ADR, 10 článkov, manuál so záručným listom |
| Hmotnosť produktu | 1290 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | grafit |
| Materiál | hliník |
| Nastaviteľné | Nie je možná žiadna úprava |
| Kód produktu | 5907571760812 |
Stiahnite si súbory PDF
Návod na inštaláciu
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí










