DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Terasy
- Hnedé terasové parkety, 8 kusov
Hnedé terasové parkety, 8 kusov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hnedé terasové parkety, 8 kusov3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnedé terasové parkety sú odolný a elegantný dokončovací materiál. Produkt bude užitočný, ak hľadáte nápad na pokrytie podlahy balkóna alebo terasy. Parkety sa vyznačujú výborným spracovaním a jednoduchou montážou. Navštívte našu predajňu pre ďalšie užitočné komponenty na usporiadanie vonkajšieho relaxačného priestoru!
Vlastnosti a výhody
Hnedé terasové parkety, 8 kusov, sú skvelým dokončovacím materiálom. Je to odporúčaná alternatíva k iným dostupným produktom. Vyniká svojou funkčnosťou, estetickými hodnotami a odolnosťou. Na výrobu prvkov bol použitý obľúbený typ materiálu - polypropylén. Vďaka tomu sú odolné voči poveternostným vplyvom, dobre znášajú používanie a vyzerajú dlho bezchybne. Hnedé terasové parkety sa veľmi jednoducho montujú. Môžete to urobiť bez použitia profesionálnych nástrojov. Vďaka tomu môžete za krátky čas získať novú podlahu na vašej terase či balkóne. Klasický odtieň hnedej a verná imitácia dreva vytvoria základ pre útulný dekor. Na zostavu máte nárok na dvojročnú záruku.
- Pekná imitácia dreva
- Natrvalo
- Jednoduchá montáž
- Impregnácia nie je potrebná
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 300 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 300 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Pokyny na inštaláciu | Montáž pomocou spojovacích prvkov |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Ebenovo hnedá |
| Kód produktu | 5907795814261 |

1850 + recenzí









