DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Hnojivo na zelený trávnik za 3 dni 2,8 kg
Hnojivo na zelený trávnik za 3 dni 2,8 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hnojivo na zelený trávnik za 3 dni 2,8 kg3-7 dní13,71 €11,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelené trávnikové hnojivo urobí trávnik na vašom pozemku do 3 dní v lepšej kondícii. Posilňuje, vyživuje a zazelená trávnik bez toho, aby spôsobil jeho vyhorenie. Môžete ho jednoducho aplikovať ihneď po kosení. Vďaka tomu bude váš trávnik pevný a kompaktný. Hnojivo je obohatené o železo a horčík. Vďaka nim je trávnik vyživený a krásne zelený.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste rýchlo zlepšiť stav vášho trávnika na vašom pozemku? Najlepším riešením bude zelené trávnikové hnojivo za 3 dni 2,8 kg. Vďaka nemu spevníte, vyživíte a zazeleníte trávnik bez rizika jeho vyhorenia. Môžete ho použiť ihneď po pokosení, čím získate pevný a kompaktný trávnik bez toho, aby príliš rástol. Trávnikové hnojivo Green in 3 days bolo obohatené o živiny vo forme horčíka a železa, ktoré zvýraznia zelenú farbu trávnika. Jeho vyvážené zloženie vyživuje trávu od koreňov až po listy, vďaka čomu je odolná voči pošliapaniu. Produkt zmení trávnik na zelenú už za tri dni. Bol určený na použitie od marca do augusta. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete ďalšie trávnikové hnojivá na rôzne účely.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hnojivo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Westland |
| Hĺbka produktu | 94 mm |
| Šírka nádoby | 190 mm |
| Výška nádoby | 247 mm |
| Typ kontajnera | Kartón |
| Obdobie uplatňovania | Od marca do augusta |
| Zloženie | Hnojivo NK+Fe 3-3(2) |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Kód produktu | 5901688871829 |

1850 + recenzí








