DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Hnojivo Planton surfinia 0,2 kg
Hnojivo Planton surfinia 0,2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hnojivo Planton surfinia 0,2 kg3-7 dní10 €8,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnojivo Surfinia sa používa na zásobovanie balkónových a záhradných rastlín mikroživinami. Jeho zloženie bolo vyvinuté s ohľadom na požiadavky surfínie, verbeny a petúnie. Jeho používaním si zabezpečíte optimálny rast a dlhšie a bohatšie kvitnutie. V našej ponuke nájdete aj iné hnojivá z tejto série.
Vlastnosti a výhody
Hnojivo Surfinia je prípravok, ktorý možno s úspechom použiť na prihnojenie balkónových alebo záhradných rastlín. Obsahuje mikroživiny, ktoré zabezpečujú optimálny rast a bohatšie kvitnutie. Prvky prítomné v hnojive zahŕňajú meď, železo, mangán a zinok. Ich obsah bol špeciálne prispôsobený potrebám surfínie, petúnie a verbeny, ale môžete ho použiť aj pre iné rastliny, ktoré majú nedostatok železa. Tento prípravok môžete ľahko rozpustiť vo vode, čím vytvoríte roztok s vhodnou koncentráciou na polievanie kvetov. Obal obsahujúci hnojivo má uzatváranie na zips, čo umožňuje rýchle a pevné uzatvorenie po použití. V našom sortimente nájdete aj ďalšie rastlinné hnojivá.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 30 mm |
| Šírka nádoby | 120 mm |
| Výška nádoby | 180 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Zloženie | dusík 16%, fosfor 8%, draslík 22%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Dávkovanie | 200 litrov roztoku |
| Kód produktu | 5904796017219 |

1850 + recenzí








