DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Flower Storm 300 g
Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Flower Storm 300 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Flower Storm 300 g3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Flower Storm pomôže vašim balkónovým rastlinám rásť a kvitnúť. Prvé účinky uvidíte už po 7 dňoch používania. Granule zaručujú prevádzku až 6 mesiacov. S hnojivom Substral sa nemusíte obávať prehnojenia. Prípravok postupne uvoľňuje potrebné živiny do substrátu.
Vlastnosti a výhody
Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Flower Storm 300g je výborný prípravok na kvitnúce balkónové rastliny, najmä fuksie, georgíny, surfínie a muškáty. Dobre poslúži aj v domácich záhradách a terasách. Výsledky si všimnete už po týždni používania. Osmocote hnojivo je účinné – účinkuje až 6 mesiacov. Stačí ho použiť len raz za celú sezónu. Potrebné minerály a prvky sa do rastliny uvoľňujú postupne a v primeraných dávkach. Tým sa minimalizuje riziko prehnojenia. Hnojivo Substral Osmocote Flower Storm obsahuje veľa fosforu a draslíka, ktoré podporia bohaté kvitnutie vašich sadeníc. Zvyšuje tiež rast koreňov. Po aplikácii granúl pôdu, v ktorej sa kvety nachádzajú, dôkladne zalejte. Vlhká pôda aktivuje viac živín.
- Viditeľné účinky do 7 dní
- Extra dlhá akcia až 6 mesiacov
- Vysoká účinnosť
- Účinnosť: 6 g na 1 l substrátu / 100 g na 1 meter box
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka nádoby | 105 mm |
| Výška nádoby | 150 mm |
| Typ kontajnera | Box |
| Zloženie | NPK (Mg) 16-7-18 (4) |
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Kód produktu | 5907487104311 |

1850 + recenzí








