DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Nábytkové súpravy do záhrady
- Hotová súprava terasového nábytku Mia
Hotová súprava terasového nábytku Mia
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hotová súprava terasového nábytku Mia3-7 dní364,02 €295,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
S terasovým setom Mia si elegantne zariadite oddychovú zónu na terase alebo väčšom balkóne. Nábytok z čierneho polyesteru so sivými vankúšmi krásne zvýrazní minimalisticky upravený priestor. V našom sortimente nájdete aj menšie nábytkové zostavy v rôznych prevedeniach a farbách
Vlastnosti a výhody
Terasová zostava Mia sa vyznačuje tmavými farbami a moderným tvarom. Nábytkové prvky sú vyrobené z polypropylénu, ktorý je odolný, ale zároveň odolný voči poškodeniu a poveternostným vplyvom. Vďaka tomu bude nábytok vyzerať krásne a bude praktickou ozdobou vašej záhrady alebo terasy. Kreslá a pohovka sú doplnené šedými vankúšmi, vďaka čomu sú ešte pohodlnejšie. Súprava obsahuje aj praktickú truhlicu vyrobenú v rovnakom štýle, do ktorej môžete uložiť deky, koberčeky alebo iné veci potrebné pre letný relax. Nábytok zbierame aj v iných prevedeniach, farbách a veľkostiach. Ak hľadáte lampáše alebo ozdobné sviečky na terasu, pozrite si našu širokú ponuku
- Jednoduchá údržba
- Moderný dizajn
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Produkt pre svojpomocnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zostava záhradného nábytku |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Allibert |
| Dĺžka stola | 600 mm |
| Šírka stola | 420 mm |
| Výška stola | 800 mm |
| Počet miest na sedenie | 4 |
| Maximálne zaťaženie | 110 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba prípojok |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 45,5 kg |
| Kód produktu | 8711245130347 |

1850 + recenzí











