DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hydrofórová hadica W1" x Z1" 30 cm
Hydrofórová hadica W1" x Z1" 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hydrofórová hadica W1" x Z1" 30 cm3-7 dní31,21 €25,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vďaka praktickej hadici môžete jednoducho nainštalovať rôzne sanitárne zariadenia vo vašej kuchyni aj mimo nej. Na jeho výrobu bola použitá guma a oceľ – ide o materiály, ktoré sú trvácne a vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Preto produkt dlho nestratí svoje vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Praktická hadica je doplnkom, ktorý vám umožní jednoducho inštalovať rôzne sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni aj mimo nej. Jednoduchá montáž výrobku by nemala robiť problémy ani začínajúcemu kutilovi, pretože nevyžaduje zložité nástroje. Prvok má pomerne dlhú životnosť, pretože je vyrobený z odolných materiálov. Na výrobu duše hadice bola použitá guma, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Výplet je vyrobený z ocele, ktorá vplyvom styku s vlhkým prostredím nekoroduje. Pri použití prvku sa nemusíte obávať jeho netesnosti, pretože jeho matice sú zaistené gumovými tesneniami.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 25 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313193011 |

1850 + recenzí








