DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hydroforová hadica W1" x Z1" 40 cm
Hydroforová hadica W1" x Z1" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hydroforová hadica W1" x Z1" 40 cm3-7 dní33,25 €27,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou praktickej hadice ľahko nainštalujete rôzne sanitárne zariadenia do vašej kúpeľne alebo kuchyne. Jeho montáž je jednoduchá, čo znamená, že ho zvládne aj neskúsený kutil. Je vyrobený z gumy a ocele, prvok je odolný a mechanicky pevný - takže vám môže slúžiť roky.
Vlastnosti a výhody
Použitie praktickej hadice vám umožní správne nainštalovať rôzne sanitárne zariadenia vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. Prvok nevyžaduje použitie zložitého náradia pri montáži - práca by nemala robiť problémy ani začínajúcemu kutilovi. Výrobok vám bude úspešne slúžiť dlhé roky, pretože je vyrobený z odolných materiálov. Má vnútornú rúrku z gumy odolnej voči mechanickému poškodeniu a oceľové opletenie, ktoré je odolné voči korózii v dôsledku kontaktu s vlhkým prostredím. Matice hadice sú starostlivo zaistené gumovými tesneniami. Vďaka tomu nebude produkt vytekať pri distribúcii vody alebo iných tekutín.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 25 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313193028 |

1850 + recenzí








