DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Potrubné ventily
- Idmar Group WW 1-4 bezpečný plynový guľový ventil
Idmar Group WW 1-4 bezpečný plynový guľový ventil
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Idmar Group WW 1-4 bezpečný plynový guľový ventil3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou guľového ventilu môžete opraviť alebo vytvoriť efektívnu plynovú inštaláciu vo vašej domácnosti. Materiály použité na výrobu prvku sú oceľ, mosadz a teflón - sú odolné a určite predĺžia životnosť hotovej konštrukcie. Inštalácia ventilu je pomerne jednoduchá a nevyžaduje použitie zložitých nástrojov.
Vlastnosti a výhody
Praktický guľový ventil sa výborne hodí na vytvorenie inštalačných vedení, ktoré budú privádzať plyn do interiéru vášho domova. Na jeho výrobu sa používa nehrdzavejúca oceľ, teflón a mosadz. Vyznačujú sa vysokou mechanickou pevnosťou, ako aj odolnosťou voči nepriaznivým účinkom vlhkosti a meniacej sa teploty, vďaka čomu je hotová konštrukcia oveľa odolnejšia. Montáž prvku nevyžaduje zložité nástroje ani veľa času - takže to určite zvládnete aj sami. Ak chcete, aby práca prebiehala efektívnejšie a vytvorená konštrukcia bola stabilnejšia, použite náradie a ďalšie montážne príslušenstvo dostupné v našej ponuke.
- Vysoká kvalita
- Boli použité až 4 tesniace O-krúžky
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Skupina Idmar |
| Priemer produktu (imperiálny) | 1" |
| Maximálna prevádzková teplota | 60 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -20 °C |
| Farba | Mosadz, žltá |
| Materiál | Mosadz, nitrilbutadiénový kaučuk (NBR), oceľ a teflón |
| Kód produktu | 5907732086409 |

1850 + recenzí








