DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Potrubné ventily
- Idmar Group WW 1/2-4 bezpečný plynový guľový ventil
Idmar Group WW 1/2-4 bezpečný plynový guľový ventil
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Idmar Group WW 1/2-4 bezpečný plynový guľový ventil3-7 dní27,55 €22,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Guľový ventil je prvok, ktorý vám umožní vytvoriť efektívnu a bezpečnú inštaláciu plynu vo vašej domácnosti. Prvok vyrobený z ocele, mosadze a teflónu je mimoriadne odolný a zaisťuje, že vytvorená konštrukcia vám bude slúžiť roky. Produkt sa ľahko inštaluje - zvládne ho nainštalovať aj začiatočník.
Vlastnosti a výhody
Pomocou guľového ventilu rýchlo a efektívne vytvoríte inštalačné vedenie, ktoré bude zásobovať plynom váš domov. Prvok bol vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, mosadze a teflónu - materiálov, ktoré sú mimoriadne odolné a vysoko odolné voči vlhkosti a teplotným zmenám. Hotová konštrukcia vám bude určite slúžiť dlhú dobu bez straty funkčnosti. Na zostavenie prvku nie sú potrebné žiadne zložité nástroje - montáž produktu zvládne jednoducho aj začiatočník, ktorý nezaberie veľa času. V ponuke našej predajne je aj široká škála ďalšieho príslušenstva, ktoré je potrebné pre správnu inštaláciu plynovej inštalácie, napríklad potrubia alebo spojky.
- Vysoká kvalita
- Boli použité až 4 tesniace O-krúžky
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Skupina Idmar |
| Priemer produktu (imperiálny) | ½" |
| Maximálna prevádzková teplota | 60 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -20 °C |
| Farba | Mosadz, žltá |
| Materiál | Mosadz, nitrilbutadiénový kaučuk (NBR), oceľ a teflón |
| Kód produktu | 5907732086423 |

1850 + recenzí








