DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Industrias Mateu hadicové koleno C3/4" x Š1/2" 20 cm
Industrias Mateu hadicové koleno C3/4" x Š1/2" 20 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Industrias Mateu hadicové koleno C3/4" x Š1/2" 20 cm3-7 dní21,24 €17,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica kolena je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Produkt sa používa hlavne v peciach, radiátoroch a klimatizáciách. Použitá nehrdzavejúca oceľ ho robí odolným voči vysokým teplotám a poškodeniu. Na zostavenie prvku nie sú potrebné žiadne zložité nástroje – jednoducho si ho nainštalujete sami.
Vlastnosti a výhody
Kolená hadica sa používa hlavne v klimatizáciách, peciach a radiátoroch. Jeho malé rozmery a šikovný tvar vám nespôsobia problémy pri montáži – zvládnete to perfektne bez odbornej pomoci, čím ušetríte peniaze. Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže je odolný. Použité tesnenia dokonale chránia pred únikom vody, takže vaše zariadenia budú správne fungovať. Montážny prvok bude perfektne fungovať nielen vo vašej domácnosti, ale aj na pracovisku. Vďaka netoxickým materiálom je hadica bezpečná pre vaše zdravie. Inštalácia produktu je jednoduchá a zvládnete ju aj bez odbornej pomoci.
- Netoxický; Nehrdzavejúci; Odolnosť voči kontaktu s glykolom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 19 mm |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) a nehrdzavejúca oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313195114 |

1850 + recenzí








