DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Industrias Mateu hadicové koleno C3/4" x Š1/2" 40 cm
Industrias Mateu hadicové koleno C3/4" x Š1/2" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Industrias Mateu hadicové koleno C3/4" x Š1/2" 40 cm3-7 dní25,11 €20,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kolenová hadica je produkt, ktorý možno použiť v zariadeniach, ako sú radiátory, sporáky a klimatizácie. Prvok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čo zaisťuje odolnosť a dlhodobé používanie. Navyše je odolný voči vysokým teplotám. Produkt sa ľahko montuje, takže s jeho inštaláciou nebudete mať žiadne problémy.
Vlastnosti a výhody
Kolenová hadica slúži na pripojenie klimatizácií, ohrievačov a sporákov. Spojovací prvok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Vďaka použitiu materiálov odolných voči vysokým teplotám sa hadica vplyvom tepla nedeformuje. Použitie netoxických materiálov znamená, že prvok nepoškodzuje zdravie používateľov. Prvok je vybavený 2 tesneniami, ktoré chránia pred únikom tekutín a zaisťujú bezproblémové fungovanie zariadení. Hadica sa veľmi ľahko inštaluje a nevyžaduje špeciálne zručnosti, takže ju môžete pripojiť sami, bez toho, aby ste volali profesionálov. V našom sortimente nájdete aj ďalšie spojovacie prvky.
- Netoxický; Nehrdzavejúci; Odolnosť voči kontaktu s glykolom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 19 mm |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) a nehrdzavejúca oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313195138 |

1850 + recenzí








