DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2000/5000 K jantárová
Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2000/5000 K jantárová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2000/5000 K jantárová3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 má veľký počet cyklov zapnutia/vypnutia, takže vám bude slúžiť roky. Model v retro štýle môžete vystaviť v priehľadnom tienidle. Farbu a intenzitu svetla môžete ovládať pomocou hlasu alebo aplikácie. Žiarovka využijete v aranžmáne vašej obývačky alebo spálne. Produkt bude dobre fungovať s menšou lampou.
Vlastnosti a výhody
LED žiarovka Smart Philips C35 E14 2000/5000 K jantárová je určená do menšieho svietidla. Produkt môžete použiť v spálni, kancelárii alebo obývačke. Model sa vyznačuje retro dizajnom. Žiarovku môžete umiestniť do kovového prelamovaného tienidla. Výrobok Philips má krátky čas zapaľovania, čo zaisťuje pohodlné používanie. Žiarovka radu PhilipsSmart má vysoký index podania farieb, vďaka čomu ňou osvetlené predmety vyzerajú prirodzene. Výrobok má dlhú životnosť, takže vám bude slúžiť roky. Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 jantárovej farby je určená na ovládanie prostredníctvom aplikácie alebo hlasu. Osvetlenie môžete stlmiť alebo zosvetliť. Môžete si nastaviť akúkoľvek farbu svetla - teplú alebo studenú. Môžete ho prispôsobiť činnosti, ktorú práve vykonávate.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 35 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | C35 |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| lúmenov | 370lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 4,9 W |
| Maximálna farebná teplota | 5000 tis |
| Minimálna teplota farby | 2000 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372085 |

1850 + recenzí











