DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2700/6500 K
Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2700/6500 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2700/6500 K3-7 dní31,62 €25,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
LED žiarovka Smart Philips C35 E14 vám poslúži v spálni. Intenzitu svetla môžete ovládať, vďaka čomu vytvoríte ideálne podmienky na oddych alebo čítanie knihy. Model je určený na ovládanie aplikáciou alebo hlasom. Svetlo môžete ľahko stlmiť. Žiarovka má dlhú životnosť a vysoký index podania farieb.
Vlastnosti a výhody
Inteligentná LED žiarovka Philips C35 E14 2700/6500 K je ideálna pre menšie svietidlá. Produkt môžete použiť v spálni. Môžete nastaviť farbu svetla a stlmiť osvetlenie. Vďaka tomu vytvoríte v miestnosti pohodlné podmienky pre odpočinok. O niečo chladnejšie svetlo si vyberiete aj na čítanie knihy. LED žiarovka Smart Philips C35 E14 dobre poslúži aj v kancelárii. V tejto miestnosti využijete studené svetlé farby. Ovládanie osvetlenia pre vás nebude ťažké. Poslúži vám na to aplikácia. Svetlo môžete vypnúť, keď ste mimo domova. Pomocou aplikácie si môžete skontrolovať spotrebu elektrickej energie. Produkt zo série PhilipsSmart sa vyznačuje dlhou životnosťou a krátkym časom zapaľovania. Naša ponuka obsahuje viac tvarov žiaroviek Philips.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 35 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | C35 |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| lúmenov | 470lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 4,9 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2700 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372061 |

1850 + recenzí









