DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 2700/6500 K
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 2700/6500 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 2700/6500 K3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 sa rýchlo rozsvieti. Model má dlhú životnosť, takže vám bude slúžiť roky aj pri častom zapínaní. Žiarovku môžete ovládať pomocou aplikácie alebo hlasových príkazov, čo vám umožní meniť farbu a intenzitu osvetlenia. Model bude dobre fungovať v rôznych miestnostiach, napríklad v spálni.
Vlastnosti a výhody
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 2700/6500 K vám umožní zvoliť si farbu svetla tak, aby zodpovedala aktivite, ktorú práve vykonávate. Pri studenom osvetlení sa ľahšie sústredíte. Teplo však podporuje odpočinok. Inteligentná žiarovka Philips bude dobre fungovať v obývacej izbe, kancelárii, spálni alebo detskej izbe. Môžete sa rozhodnúť nielen o farbe svetla, ale aj o jeho intenzite. Na ovládanie žiarovky stačí použiť aplikáciu. Môžete tiež použiť hlasové príkazy. LED žiarovka Smart Philips SMD A67 E27 má vysoký index podania farieb. Vďaka tomu vyzerajú osvetlené veci prirodzene. Vysoký počet cyklov zapnutia/vypnutia zaručuje dlhé používanie. Energeticky úsporný model zo série PhilipsSmart sa vyznačuje krátkou dobou zapaľovania.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 77 mm |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | A67 |
| Spínacie cykly | 50 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| lúmenov | 1521lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 13 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2700 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372528 |

1850 + recenzí











