DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 RGB
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 RGB
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 RGB3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Energeticky úsporná inteligentná LED žiarovka Philips SMD A67 E27 RGB je navrhnutá na ovládanie pomocou hlasových príkazov alebo aplikácie. Rozhodnete sa o farbe a intenzite osvetlenia. Vyberte si biele svetlo alebo si vyberte odtieň z bohatej palety RGB. Inteligentná žiarovka dobre poslúži v obývačke alebo detskej izbe.
Vlastnosti a výhody
Inteligentnú LED žiarovku Philips SMD A67 E27 RGB možno použiť v detskej izbe alebo obývačke. Vďaka produktu si môžete vyzdobiť interiér farebným osvetlením. Farbu si môžete vybrať z bohatej palety RGB. Žiarovka série PhilipsSmart tiež vyžaruje biele svetlo – studené aj teplé. Vďaka tomu môžete farebne prispôsobiť osvetlenie potrebám vašej domácnosti. Na prácu je lepšie studené svetlo. Počas odpočinku bude vhodné teplé osvetlenie. Smart LED žiarovka Philips SMD A67 E27 RGB vám bude slúžiť roky. Výrobok má veľmi dobrú životnosť a krátky čas zapálenia umožňuje rýchly štart. Na ovládanie žiarovky môžete použiť aplikáciu alebo hlasové príkazy. Môžete zmeniť intenzitu osvetlenia. V našej ponuke nájdete aj iné tvary úsporných žiaroviek Philips.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 77 mm |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | A67 |
| Spínacie cykly | 50 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| lúmenov | 1521lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 13 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2200 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372542 |

1850 + recenzí











