DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips SMD C37 E14 2700/6500 K
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD C37 E14 2700/6500 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD C37 E14 2700/6500 K3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD C37 E14 vám pomôže znížiť spotrebu elektrickej energie. Energeticky úsporný model môžete ovládať pomocou hlasových príkazov alebo aplikácie. Týmto spôsobom môžete stlmiť svetlo alebo zmeniť jeho farbu. Vďaka tomu rýchlo prispôsobíte osvetlenie činnosti, ktorú vykonávate. Produkt bude dobre fungovať v rôznych miestnostiach, napríklad v obývacej izbe.
Vlastnosti a výhody
Smart LED žiarovka Philips SMD C37 E14 2700/6500 K sa vyznačuje tvarom sviečky. Produkt môžete použiť pri usporiadaní obývacej izby, kancelárie alebo spálne. Model je určený na ovládanie pomocou hlasových príkazov alebo aplikácie. Program vo vašom smartfóne vám umožní zmeniť odtieň svetla na chladný alebo teplý. O intenzite osvetlenia sa môžete rozhodnúť cez aplikáciu. Inteligentná LED žiarovka Philips SMD C37 E14 vám umožní vytvoriť ideálne podmienky pre odpočinok aj prácu. Produkt radu PhilipsSmart sa vyznačuje dlhou životnosťou. Veľký počet cyklov zapnutia/vypnutia zaručí, že vám inteligentný model bude slúžiť roky. Žiarovka je energeticky úsporná, takže sa nemusíte báť, že by ste zvýšili svoje účty. Pozrite si aj ďalšie modely Philips.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 39 mm |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | Sviečka |
| Spínacie cykly | 50 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| lúmenov | 470lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 4,9 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2700 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372382 |

1850 + recenzí










