DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips SMD GU10 2700/6000 K
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD GU10 2700/6000 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD GU10 2700/6000 K3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD GU10 je určená pre vstavané svietidlá a bodové svietidlá. Produkt vyžaruje svetlo, ktoré je príjemné pre vaše oči. Môžete stlmiť osvetlenie a zmeniť jeho farbu. Pomocou aplikácie ich môžete prispôsobiť činnosti, ktorú vykonávate. Žiarovku môžete ovládať aj pomocou hlasových príkazov.
Vlastnosti a výhody
Inteligentná LED žiarovka Philips SMD GU10 2700/6000 K bude dobre fungovať v vstavaných svietidlách a reflektoroch. Produkt vám umožní získať biele svetlo. Môžete nastaviť jeho farebnú teplotu. Rozhodovať budete aj o intenzite osvetlenia. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť aplikáciu nainštalovanú vo vašom smartfóne. Žiarovka radu PhilipsSmart môžete ovládať aj pomocou hlasových príkazov. Inteligentný model je energeticky úsporný, čo vás chráni pred zvyšujúcimi sa účtami za elektrinu. Inteligentná LED žiarovka Philips SMD GU10 dobre poslúži v obývačke. Počas sledovania filmu môžete stlmiť svetlo. Bodové svietidlo má dlhú životnosť. V našom sortimente nájdete aj ďalšie tvary inteligentných žiaroviek Philips.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 50 mm |
| Uhol lúča | 36° |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | Reflektor |
| Spínacie cykly | 50 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| lúmenov | 400lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 4,7 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2700 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372320 |

1850 + recenzí









