DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips ST64 E27 2700/6500 K
Inteligentná LED žiarovka Philips ST64 E27 2700/6500 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips ST64 E27 2700/6500 K3-7 dní31,62 €25,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentná LED žiarovka Philips ST64 E27 je určená na ovládanie pomocou aplikácií alebo hlasu. Vďaka tomu si môžete zvoliť farbu osvetlenia podľa svojich potrieb. V prípade potreby môžete svetlo stlmiť, napríklad pri sledovaní filmu. Energeticky úsporný a inteligentný model má veľmi dobrú životnosť. Žiarovka sa hodí do retro interiérov.
Vlastnosti a výhody
LED žiarovka Smart Philips ST64 E27 2700/6500 K zdôrazní charakter aranžmánu v retro štýle. Nainštalujte výrobok do lampy s kovovým prelamovaným tienidlom. Model s viditeľným špirálovým vláknom bude dobre fungovať aj v sklenenej lampe. Žiarovka môže vyžarovať studené aj teplé svetlo. Farbu si môžete nastaviť sami pomocou aplikácie. Na ovládanie žiarovky Philips môžete použiť aj svoj hlas. Môžete stlmiť osvetlenie. Vďaka tomu si v spálni vytvoríte ideálne podmienky na oddych. Energeticky úsporná inteligentná LED žiarovka Philips ST64 E27 vyžaruje svetlo, ktoré je príjemné pre oči. Inteligentný model sa vyznačuje mnohohodinovou životnosťou. Produkt sa vyznačuje aj vysokým počtom cyklov zapnutia/vypnutia, takže vám bude slúžiť naozaj dlho. Viac žiaroviek zo série PhilipsSmart nájdete v našom sortimente.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 64 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | ST64 |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| lúmenov | 806lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 7 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2700 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372245 |

1850 + recenzí











