DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Bemko 1P C 10A
Istič Bemko 1P C 10A
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Bemko 1P C 10A3-7 dní4,96 €4,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Bemko 1P C 10A je malý prvok, ktorý má veľký význam pri inštalácii a používaní elektroinštalácie. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Funguje automaticky a chráni pred skratom alebo preťažením. Ističe Bemko sa líšia svojim určením a technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Istič Bemko 1P C 10A je vyrobený z medi a plastu. Ide o jeden z modulov, ktorý zabraňuje skratom a preťaženiu v elektroinštalácii. Funguje automaticky, vďaka čomu sú pripojené zariadenia okamžite odpojené od napájania a okruh je uzavretý. Istič Bemko 1P C 10A je poistka určená na inštaláciu nielen v domácnosti. Môžete ho použiť v menších motoroch, transformátoroch alebo ventilátoroch. Je efektívny a ľahko sa inštaluje. Znáša veľký teplotný rozsah, od mínus päť do štyridsať stupňov Celzia. To mu umožňuje pracovať efektívne a bez akýchkoľvek problémov. Ističe Bemko majú rôzne parametre. Širokú ponuku týchto doplnkov nájdete v predajni Castorama.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Istič |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bemko |
| Hĺbka produktu | 67 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 17 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 krát amp |
| Počet pólov | 1 |
| Počet modulov | Slobodný |
| Maximálna prevádzková teplota | 40,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -5,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Kód produktu | 5908311361474 |

1850 + recenzí








