DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Bemko 1P C 20A
Istič Bemko 1P C 20A
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Bemko 1P C 20A3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Bemko 1P C 20A pracuje automaticky. Úlohou tohto prvku je vypnúť elektrický obvod, akonáhle v ňom dôjde k preťaženiu. Prezentovaný vypínač je ucelenou súčasťou elektroinštalácie a je namontovaný v rozvádzači. V našej predajni nájdete mnoho ďalších typov vypínačov Bemko s rôznymi parametrami.
Vlastnosti a výhody
Máte dokončené všetky prvky elektroinštalácie? Istič Bemko 1P C 20A poslúži na konštrukciu vhodného rozvádzača. Produkt pozostáva zo špeciálnych systémov, ktoré sa vypnú, keď sa v obvode zistí preťaženie. Vďaka tomu môžete rýchlo zabrániť zlyhaniu a poškodeniu zariadení pripojených k sieti. Istič Bemko 3P C 20A je vyrobený z kvalitného plastu a medi. Vyznačuje sa odolnosťou a tesným krytom. Typ C znamená, že tento model je obzvlášť vhodný nielen do budov. Okrem toho sa dá použiť v malých motoroch, transformátoroch, ventilátoroch a žiarivkách. V našom sortimente nájdete aj mnoho ďalších vypínačov Bemko.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Istič |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bemko |
| Hĺbka produktu | 67 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 17 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 násobok amp |
| Počet pólov | 1 |
| Počet modulov | Slobodný |
| Maximálna prevádzková teplota | 40,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -5,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Menovitý prúd | 20A |
| Kód produktu | 5908311361498 |

1850 + recenzí








