DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Bemko 3P B 16A
Istič Bemko 3P B 16A
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Bemko 3P B 16A3-7 dní12,69 €10,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Bemko 3P B 16A je malý, ale dôležitý prvok elektroinštalácie. Účinne chráni pred skratom a preťažením v okruhu. Inak sa nazýva poistka, ktorá sa zvyčajne inštaluje do rozvádzača. Výrobok sa vyznačuje vynikajúcim spracovaním. V našej predajni nájdete aj ďalšie modely vypínačov Bemko.
Vlastnosti a výhody
Istič Bemko 3P B 16A, bežne známy ako poistka, je kompletnou súčasťou elektroinštalácie. Jeho vypnutie znamená prekročenie menovitého prúdu, čo by mohlo viesť ku skratu a vážnemu poškodeniu nielen obvodu, ale aj zariadení pripojených k napájaniu. Preto je nevyhnutnou súčasťou inštalácie istič Bemko 3P B 16A. Výrobok je vyrobený z medi a kvalitného plastu. Tento model bude dobre fungovať v domácich podmienkach a pri osvetľovacích aplikáciách. Teplotný rozsah, v ktorom spínač funguje, je od mínus päť do plus štyridsať stupňov Celzia. Skontrolujte aj ostatné dostupné spínače Bemko. Líšia sa účelom a technickými parametrami.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Istič |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bemko |
| Hĺbka produktu | 67 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 53 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 krát amp |
| Počet pólov | 3 |
| Počet modulov | Triple |
| Maximálna prevádzková teplota | 40,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -5,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Kód produktu | 5908311361573 |

1850 + recenzí








