DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Bemko 3P C 40A
Istič Bemko 3P C 40A
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Bemko 3P C 40A3-7 dní13,30 €10,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Bemko 3P C 40A má puzdro z pevného plastu a prúdovú cestu z kvalitnej medi. Výrobok chráni elektrickú inštaláciu pred vážnymi poruchami. Spínač preruší napájanie pri prekročení menovitého napätia. Vďaka tomu výrobok chráni nielen inštaláciu, ale aj členov domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Istič Bemko 3P C 40A je dôležitým prvkom elektroinštalácie. Výrobok ho chráni pred vážnymi poruchami. Vypínač zaisťuje aj bezpečnosť členov domácnosti. Trojpólový model chráni elektroinštaláciu pred preťažením. Tento problém sa môže vyskytnúť, keď je pripojených príliš veľa zariadení. Produkt tiež znižuje riziko skratu v dôsledku poruchy kábla. Istič Bemko 3P C 40A je zodpovedný za vypnutie elektriny v správnom momente. K tomu dochádza pri prekročení menovitého napätia. Spínač s charakteristikou C má puzdro vyrobené z plastu a jeho trieda ochrany je IP20. Prúdová dráha je vyrobená z kvalitnej medi. V našej ponuke nájdete aj prúdové chrániče Bemko.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Istič |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bemko |
| Hĺbka produktu | 67 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 53 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 násobok amp |
| Počet pólov | 3 |
| Počet modulov | Triple |
| Maximálna prevádzková teplota | 40,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -5,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Menovitý prúd | 40A |
| Kód produktu | 5908311361702 |

1850 + recenzí








