DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Istič Eaton HN-B16
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-B163-7 dní5,53 €4,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-B16 je zariadenie, ktoré vám umožní chrániť vašu elektroinštaláciu pred preťažením a skratom. Menovitá skratová vypínacia schopnosť poistky je šesť kiloampérov. V hornej a spodnej časti produktu nájdete dvojité svorky výťahu a koľajnice. Kamera môže byť napájaná z oboch strán.
Vlastnosti a výhody
V každej domácnosti alebo firme je aspoň niekoľko, alebo dokonca tucet alebo tak, elektrických zariadení. Ich súčasné pripojenie k elektrine môže preťažiť sieť a spôsobiť požiar. Môžete sa tomu vyhnúť inštaláciou ističa Eaton HN-B16. Poistka ochráni vašu inštaláciu pred preťažením a vysokým prúdom spôsobeným skratmi. Ideálne na zabezpečenie osvetľovacích systémov a zásuviek. Zariadenie má spínaciu kapacitu šesť kiloampérov. Istič Eaton HN-B16 môžete namontovať do rozvádzača na DIN lištu. Napájanie môžete pripojiť na obe strany kamery. V hornej a spodnej časti jednotky nájdete dvojité zdvíhacie a koľajnicové svorky. Jednomodulovú poistku môžete kombinovať s inými zariadeniami tohto typu dostupnými v našej ponuke.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka B: 3,2 – 4,8-násobok AMP pre UL489 a UL1077 (3 – 5-násobok AMP pre IEC) |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063051 |

1850 + recenzí








