DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Istič Eaton HN-B20
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-B203-7 dní10,25 €8,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-B20 predstavuje spoľahlivý spôsob ochrany elektroinštalácie pred vysokým prúdom spôsobeným skratom alebo preťažením. Jeho menovitá skratová vypínacia schopnosť je šesť kiloampérov. Produkt je vybavený dvojitými zdvíhacími a koľajničkovými svorkami umiestnenými v hornej aj spodnej časti zariadenia. Poistka môže byť napájaná z jednej alebo z druhej strany kamery.
Vlastnosti a výhody
Istič Eaton HN-B20 vám umožní bezpečné používanie elektriny. Ak sa vo vašej domácnosti alebo kancelárii objaví vysoký prúd, poistka preruší jeho prívod, čím ochráni inštaláciu a koncové zariadenia pred poškodením. Spínacia kapacita miniatúrneho ističa je šesť kiloampérov a jeho menovitý prúd je dvadsať. Zariadenie s časovo-prúdovou charakteristikou B je vhodné pre domáce a komerčné použitie. Poistku využijete na ochranu svetelných a zásuvkových obvodov. Produkt sa ľahko inštaluje. Istič Eaton HN-B20 môžete namontovať na DIN lištu. Kamera môže byť napájaná z oboch strán. V hornej a spodnej časti jednotky nájdete dvojité výťahové a koľajové terminály. V našej ponuke nájdete aj ďalšie jednopólové vypínače.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka B: 3,2 – 4,8-násobok AMP pre UL489 a UL1077 (3 – 5-násobok AMP pre IEC) |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 20A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063068 |

1850 + recenzí








