DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Eaton HN-B25/3
Istič Eaton HN-B25/3
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-B25/33-7 dní37,19 €30,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-B25/3 je zariadenie, ktoré vám umožní vytvoriť bezpečnú elektroinštaláciu v obytnej alebo administratívnej budove. Výrobok je vyrobený z plastu, čo z neho robí dobrý izolant. Je bielej farby. Je prispôsobený rozvádzačom vybaveným montážnou lištou TH 35. Zariadenie má spínaciu kapacitu 6kA.
Vlastnosti a výhody
Profesionálny istič Eaton HN-B25/3 je nevyhnutným prvkom každej elektroinštalácie, najmä tej, ktorá je inštalovaná v obytných budovách. Zariadenie so spínacou kapacitou 6kA je ideálne pre miestnosti určené na tento účel. Jeho úlohou je chrániť pred poruchami vyplývajúcimi z preťaženia a skratu inštalácie, ktorá priamo chráni napríklad pred požiarmi alebo poškodením zariadení napájaných elektrinou zo siete. Istič Eaton HN-B25/3 je vyrobený z plastu, ktorý je dobrým izolantom, ktorý pozitívne ovplyvňuje bezpečnosť jeho prevádzky aj neskúsenými ľuďmi. Vhodné pre montáž na lištu s označením TH 35, montovanú do rozvádzačov. Pozrite si aj iné modely vypínačov v ponuke predajne.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 54 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka B: 3,2 – 4,8-násobok AMP pre UL489 a UL1077 (3 – 5-násobok AMP pre IEC) |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 3 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 25A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063679 |

1850 + recenzí








