DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Istič Eaton HN-B32
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-B323-7 dní12,28 €9,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-B32 je prvok, ktorý vám umožní chrániť vašu inštaláciu a elektrické zariadenia pred účinkami preťaženia a skratu. Menovitá skratová vypínacia schopnosť tejto poistky je šesť kiloampérov. Výrobok je vybavený dvojitými výťahovými a koľajnicovými svorkami. Zariadenie je možné napájať z oboch strán.
Vlastnosti a výhody
Istič Eaton HN-B32 je zariadenie, ktoré preruší prívod v prípade vysokého prúdu. Ak je k inštalácii pripojených príliš veľa zariadení, môže dôjsť k preťaženiu. Skraty tiež vytvárajú vysoký prúd. Prerušením napájania poistka ochráni vašu inštaláciu a elektrické zariadenia pred účinkami preťaženia a skratu. Istič Eaton HN-B32 má vypínaciu schopnosť šesť kiloampérov. Časovo-prúdová charakteristika B naznačuje, že výrobok je najvhodnejší na ochranu svetelných a zásuvkových obvodov. Túto jednomodulovú poistku jednoducho namontujete na DIN lištu. Zariadenie je možné napájať z oboch strán. V spodnej a hornej časti zariadenia sú dvojité výťahové a koľajnicové svorky.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka B: 3,2 – 4,8-násobok AMP pre UL489 a UL1077 (3 – 5-násobok AMP pre IEC) |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 32A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063082 |

1850 + recenzí








