DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Istič Eaton HN-C10
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-C103-7 dní11,23 €9,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-C10 predstavuje efektívny spôsob ochrany elektrických inštalácií a zariadení pred účinkami skratov a preťažení v rámci siete. Produkt má spínaciu kapacitu šesť kiloampérov. Kamera môže byť napájaná z oboch strán. V spodnej a hornej časti jednotky sú dvojité zdvíhacie a koľajnicové svorky.
Vlastnosti a výhody
Istič Eaton HN-C10 vám pomôže chrániť vašu inštaláciu a elektrické zariadenia pred účinkami skratu a preťaženia. Spínacia kapacita poistky je šesť kiloampérov. Časovo-prúdová charakteristika C naznačuje, že toto zariadenie je vhodné na ochranu zariadení s vyššími rozbehovými prúdmi, takže je ideálne pre priemyselné prevádzky. Istič Eaton HN-C10 môžete namontovať na montážnu lištu DIN. Zariadenie je vyrobené z plastu a je možné ho napájať z oboch strán. V hornej a spodnej časti jednotky sú dvojité zdvíhacie a koľajnicové svorky. Poistka má menovitý prúd desať ampérov. Máme pripravené jednopólové poistky typu C s rôznymi menovitými prúdmi.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 násobok amp |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 230V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063136 |

1850 + recenzí








