DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Eaton HN-C16/3
Istič Eaton HN-C16/3
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-C16/33-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-C16/3 je produkt, pomocou ktorého je možné vytvoriť bezpečnú elektroinštaláciu. Vhodné pre montáž na lištu TH 35 vo väčšine rozvádzačov umiestnených v obytných a komerčných budovách. Výrobok má spínaciu kapacitu 6kA a dvojité svorky a napájanie na oboch stranách. Bol vyrobený z plastu.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete vytvoriť bezpečnú a praktickú elektroinštaláciu, zvoľte vhodnú ochranu. Istič Eaton HN-C16/3 chráni jednotlivé prvky inštalácie pred skratom a preťažením v sieti. Výrobok je vhodný pre montáž do rozvádzačov, hlavne na montážne lišty typu TH 35. Zariadenie je vybavené dvojitými svorkami, ktoré zaisťujú bezpečné a funkčné použitie. Istič Eaton HN-C16/3 je vyrobený z plastu, ktorý je dobrým izolantom. Účinne chráni užívateľa pred úrazom elektrickým prúdom. Je vybavený napájaním na oboch stranách fotoaparátu. Je základným prvkom inštalácie v obytných interiéroch. Prezrite si zariadenie aj v inej forme dostupnej v obchode.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 54 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 krát amp |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 3 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063754 |

1850 + recenzí








