DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Istič Eaton HN-C20/3
Istič Eaton HN-C20/3
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-C20/33-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-C20/3 je produkt, ktorý ochráni akúkoľvek elektroinštaláciu pred rizikom skratu alebo preťaženia. Výrobok je vyrobený z plastu, ktorý je dobrým izolantom. Jeho prevádzka je efektívna vďaka dvojitým svorkám a spínacej kapacite 6kA.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte ochranu pre vašu elektroinštaláciu? Výbornou voľbou bude istič Eaton HN-C20/3, ktorého úlohou je chrániť inštaláciu proti skratu a preťaženiu. Zariadenie je vhodné najmä do bytových interiérov, nakoľko má spínaciu kapacitu 6kA. Vzhľadom na stupeň ochrany krytu je možné ho inštalovať hlavne v interiéri. Istič Eaton HN-C20/3 je model vyrobený z plastu - bezpečný, nevodivý, teda chráni pred náhodným úrazom elektrickým prúdom. Je vybavený dvojitými koľajnicovými a výťahovými svorkami, čo zaisťuje jeho bezpečné a bezporuchové používanie. Má tiež napájanie na oboch stranách fotoaparátu. Pozrite si aj iné modely zariadení dostupné v ponuke.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 54 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 krát amp |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 3 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 20A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063761 |

1850 + recenzí








