DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Istič Eaton HN-C25
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-C253-7 dní12,90 €10,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-C25 je produkt, ktorý je ideálny na ochranu väčšiny elektrických inštalácií. Vhodné pre montáž na montážne lišty TH 35 do rozvádzačov v bytových a komerčných interiéroch. Produkt je dostupný v bielej farbe a má spínaciu kapacitu 6kA. Má dvojité svorky.
Vlastnosti a výhody
Počas rekonštrukčných alebo dokončovacích prác sa oplatí zabezpečiť, aby bola elektroinštalácia prevádzkyschopná a zabránila nebezpečným poruchám. Istič Eaton HN-C25 je produkt, ktorý umožňuje chrániť inštalácie v obytných a komerčných interiéroch pred takými nebezpečnými situáciami, akými sú skrat alebo preťaženie. Výrobok je vyrobený z plastu, ktorý efektívne izoluje užívateľa od elektriny. Istič Eaton HN-C25 je produkt so štandardnou spínacou kapacitou 6kA. Je vybavený napájaním z oboch strán a dvojitými svorkami, čo zaručuje jeho efektívnu prevádzku. Vhodné pre montáž na lištu TH 35 do rozvádzačov. Pozrite si aj ďalšie dostupné modely v ponuke.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 násobok amp |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 230V |
| Menovitý prúd | 25A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063174 |

1850 + recenzí








