DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Istič Eaton HN-C40
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Istič Eaton HN-C403-7 dní16,15 €13,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Istič Eaton HN-C40 je produkt s optimálnou spínacou kapacitou 6kA. Vhodné pre montáž do rozvádzačov v bytových a komerčných interiéroch. Je kompatibilná s montážnou lištou TH 35. Je vyrobená z plastu, takže nevedie elektrický prúd a je dobre izolovaná. Tento model má napájanie na oboch stranách fotoaparátu.
Vlastnosti a výhody
Aby bol dom bezpečný pre všetkých ľudí, ktorí tam prídu, všetky inštalované inštalácie by mali byť vybavené vhodnými bezpečnostnými opatreniami. Istič Eaton HN-C40 je produkt, ktorý ochráni inštaláciu a dom pred nebezpečnými účinkami skratu a preťaženia. Je vyrobený tak, že umožňuje napájanie z oboch strán zariadenia. Svorky sú dvojité, koľajnicové a výťahové, čo zaručuje bezpečnosť používania. Istič Eaton HN-C40 je vhodný pre montáž na lištu TH 35 vo väčšine rozvádzačov. Vďaka spínacej kapacite 6kA je toto zariadenie kompatibilné s väčšinou inštalácií, najmä v obytných budovách. Celé to bolo vyrobené z vhodného izolantu - plastu. Pozrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky.
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Eaton |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Krivky vypínacích charakteristík | Krivka C: 7 - 10 krát amp |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet pólov | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 55,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -25,00 °C |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 40A |
| Menovitý skratový prúd | 6 kA |
| Kód produktu | 9010238063198 |

1850 + recenzí








