DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Lineárne odtoky
- Jano Real lineárny odtok 80 cm chróm
Jano Real lineárny odtok 80 cm chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jano Real lineárny odtok 80 cm chróm3-7 dní127,05 €103,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómový lineárny odtok Jano Real je vysoko kvalitný produkt s moderným dizajnom a inovatívnou, spoľahlivou štruktúrou. Je určený na inštaláciu do kúpeľní s drenážou umiestnenou v podlahe. Korpus, žľab a rošt sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele odolnej voči kyselinám. Sifón je vyrobený z kvalitného plastu, odolného voči nepriaznivým vonkajším faktorom.
Vlastnosti a výhody
Chrómový lineárny odtok Jano Real 80 cm je kvalitný výrobok s moderným štýlom a spoľahlivou konštrukciou. Používa sa v kúpeľniach, kde je drenáž na úrovni podlahy. Odtok je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči kyselinám. Korpus, odkvap a rošt sú vyrobené z tohto materiálu. Povrch týchto prvkov je upravený kefovaním, čo zvyšuje estetickú hodnotu výrobku. Táto osvedčená metóda spracovania kovov tiež chráni oceľ pred koróziou. Chrómový lineárny odtok Jano Real je vybavený praktickým odnímateľným sifónom z plastu. Použitie tohto roztoku výrazne uľahčuje odstránenie nečistôt, ktoré sa hromadia v sifóne.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Jednoduchý systém čistenia sifónu od zvyškov nečistôt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lineárny odtok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | John |
| Dĺžka produktu | 833 mm |
| Veľkosť odtoku | 50 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 82 mm |
| Zahrnuté | Nastaviteľné nožičky, odnímateľný sifón |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Vhodný povrch | Poschodie |
| Kód produktu | 5908289686586 |

1850 + recenzí








