DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Lineárne odtoky
- Jano Real lineárny odtok 80 cm čierny
Jano Real lineárny odtok 80 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jano Real lineárny odtok 80 cm čierny3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny lineárny odtok Jano Real je možné inštalovať do kúpeľne so sprchovacím kútom bez sprchovej vaničky. Bez problémov ho zložíte. Má podlhovastý tvar a rozmery 833 x 90 x 82 mm. Zariadenie zabraňuje zaplaveniu kúpeľne odvádzaním vody do kanalizácie. Výrobok sa veľmi ľahko čistí. Dokonale sa hodí do moderných aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte jednoduché riešenie do kúpeľne bez sprchovej vaničky? Je potrebné nainštalovať čierny lineárny odtok Jano Real 80 cm. Vďaka jednoduchej konštrukcii nebude zariadenie robiť problémy pri montáži. Je v univerzálnej čiernej farbe, ktorá dodáva interiéru estetiku. Výrobok má rozmery 833 x 90 x 82 mm. Lineárny odtok Jano Real je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii. Dobre znáša kontakt s vodou. Podlhovastý tvar vám uľahčí osadenie prvku na podlahu. Je veľmi funkčný. Ľahko odstráni špinavú vodu zo sprchovej kabíny. Vyhnete sa tak zaplaveniu kúpeľne. Prezrite si široký sortiment predajne Castorama, kde nájdete ďalšie modely odtokov v rôznych veľkostiach.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Jednoduchý systém čistenia sifónu od zvyškov nečistôt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lineárny odtok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | John |
| Dĺžka produktu | 833 mm |
| Veľkosť odtoku | 50 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 82 mm |
| Zahrnuté | Nastaviteľné nožičky, odnímateľný sifón |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Vhodný povrch | Poschodie |
| Kód produktu | 5908289686166 |

1850 + recenzí









