DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Lineárne odtoky
- Jano Real lineárny odtok 90 cm chróm
Jano Real lineárny odtok 90 cm chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jano Real lineárny odtok 90 cm chróm3-7 dní129,80 €105,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderný chrómový lineárny odtok Jano Real vám umožní odvádzať špinavú vodu z kúpeľne diskrétnym, elegantným spôsobom. Kvalitná brúsená oceľ vyzerá esteticky a zostáva odolná pri kontakte s vlhkosťou. Inštaláciu zvládnete bez pomoci špecialistov. Veľkosť prispôsobte vašej kanalizácii – v našej ponuke ich nájdete hneď niekoľko.
Vlastnosti a výhody
Chrómový lineárny odtok Jano Real určite dobre poslúži v moderných elegantných kúpeľniach. Takáto forma odvádzania kontaminovanej vody vyzerá skvele v kombinácii s veľkoformátovými obkladmi. Oceľový odkvap je odolný voči hrdzi a inému poškodeniu. Sifón, ktorý sa dá zvrchu vybrať, vám umožní ľahko odstrániť zvyšné nečistoty. Strieborný chrómový lineárny odtok Jano Real 90 cm vyzerá štýlovo v tmavých aj svetlých farbách. Montáž tohto prvku nie je náročná. Vďaka nastaviteľnosti si môžete odtok prispôsobiť vašej kúpeľni. Pozor však na zvyšné rozmery: na tento model pasuje konektor s priemerom päťdesiat milimetrov. Ak sa chcete pripojiť k širšiemu potrubiu, pozrite si naše ďalšie ponuky dostupné v tejto kategórii.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Jednoduchý systém čistenia sifónu od zvyškov nečistôt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lineárny odtok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | John |
| Dĺžka produktu | 933 mm |
| Veľkosť odtoku | 50 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 82 mm |
| Zahrnuté | Nastaviteľné nožičky, odnímateľný sifón |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Vhodný povrch | Poschodie |
| Kód produktu | 5908289686593 |

1850 + recenzí








